Máte rádi skvělé víno? Potom jste na správné adrese. Ve spolupráci s partnerským vinařstvím DOMAINE EISGRUB, pro vás připravíme nezapomenutelnou řízenou degustaci vynikajících vín. Degustace zajistíme pro skupiny 12 a více osob, pro menší skupiny pak na základě individuální dohody.

O VINAŘSTVÍ

DOMAINE EISGRUB je jedno z mála tří*** hvězdičkových vinařství v České republice. Filozofií je pochopení a přizpůsobení se místu vzniku vína, a tím je vinohrad. Každé víno je pečlivě a individuálně uchopeno na základě vlastností hroznů, ze kterých je vyráběno. Hlavní výrobní strategii představuje maximalizace extrakce pozitivních látek z hroznů, dlouhý kontakt s kvasničními kaly a tradiční výroba v akátových a dubových dřevěných sudech vyrobených moravskými bednáři. Tím vzniká unikátní vazba tří nejdůležitějších prvků při výrobě vín s vysokou jakostí a dlouhodobým potenciálem zrání. Více zde domaineeisgrub.com

NA POHÁREK

Degustace minimálně 6 druhů lahvových vín, odborný výklad s drobným degustačním soustem v podobě pečiva.

Doba trvání cca 2 hodiny

Cena: 300,- Kč za osobu

BAVÍME SE

Degustace minimálně 8 druhů lahvových vín, odborný výklad s občerstvením v podobě sýrovo-uzeninových mís, škvarkové pomazánky. Neomezený konzum vín řady RELAX, volná zábava v průběhu zbytku večera.

Doba trvání cca 6 hodin

Cena: 900,- Kč za osobu

MÁME RÁDI VÍNO

Řízená degustace minimálně 10 druhů lahvových vín přímo sklepmistrem, odborný výklad s občerstvením v podobě sýrovo-uzeninových mís, škvarkové pomazánky a pečené maso v celku. Návštěva výrobního a ležáckého sklepa. Neomezený konzum degustovaných vín. Omezeno skupinou do 20 osob.

Doba trvání cca 6 hodin

Cena: 1100,- Kč za osobu

Uvedené ceny jsou bez DPH.

Kontakty

Adresa

RESORT LEDNICE EISGRUB

Břeclavská 368
691 44 Lednice

Recepce

E: info@resortlednice.cz
T: +420 607 123 115

Provozní doba
8:00 - 20:00
Check-in
15:00
Check-out
10:00

Manažerka

Katarína Kotúčová
E: katarina.kotucova@resortlednice.cz
T: +420 770 148 245

Akce

Kateřina Baroňová
E: akce@pivovarlednice.cz
T: +420 608 710 750

Máte dotaz? Napište nám.

NEPOVINNÉ
Odesláním souhlasíte s našimi zásadami
ochrany osobních údajů