Masáže

Zažijte maximální relax díky umění profesionálních masérů. Vyberte si z naší nabídky masáží a dopřejte si pořádné uvolnění a očistu mysli.

Masáže obecně zlepšují krevní oběh a látkovou výměnu, dopřávají psychický odpočinek a rychle odstraňují únavu. Pomáhají udržovat tělo ve fyzické i duševní pohodě, odstraňují nespavost. Pro trvalý účinek a dlouhodobý dobrý pocit je vhodné navštěvovat masáže pravidelně.

Profesionální externí maséři zajistí, abyste vždy odcházeli jako nový člověk, odpočatí a plní energie a duševní pohody.

Relaxační masáž

Relaxační masáž slouží k celkovému uvolnění těla a očistě mysli, k prevenci a odstranění stresu, či pro úlevu při mírnějších bolestech zad a krční páteře.

Cena 990,- Kč / 50 min.

Masáž chodidel

Reflexní masáž chodidel vychází z tradičních čínských terapií. Podle prastaré teorie proudí celým tělem energie, která je propojena s reflexními body na chodidlech. Lze říci, že každý orgán v těle má na určitém místě chodidla bod, jehož masáží jej lze stimulovat.

Cena 650,- Kč / 30 min.

Aroma masáž

Aromaterapeutická masáž, jinak zkráceně nazývaná aromamasáž, je příjemný odpočinek plný vůně, spojený s léčivým účinkem éterických olejů. Jde o velmi jemnou celkovou relaxační masáž.

Cena 990,- Kč / 50 min.

Klasická masáž

Základní typ masáže, při kterých masér za pomocí masážních technik (roztírání, hnětení, tření, tepání,sekání, apod.) zmírňuje napětí a bolesti svalů. Zároveň masáž uvolňuje mysl a tělu dodává energii.

Cena 990,- Kč / 50 min.

Sportovní masáž

Sportovní masáž je masáž složená z uspořádaného souboru vhodných masérských hmatů, které mají připravit sportovce jak z fyzické tak z psychické stránky na podání určitého sportovního výkonu, popřípadě mají za úkol zbavit sportovce únavy a přispět k jeho zotavení.

Cena 1050,- Kč / 50 min.

Před masáží

Před masáží doporučujeme teplou koupel nebo sprchu. Tělo se díky tomu prohřeje a svaly uvolní. Navíc pak tělo snáze absorbuje masážní prostředky mající často i léčivé účinky. Masáž není vhodná, pokud máte plný žaludek.

Po masáži

Po masáži si pravděpodobně budete chtít ještě trochu poležet, odpočinout. Citliví lidé mohou po masáži pociťovat lehkou únavu.

Při masáži dochází k aktivaci lymfatického systému a souběžně s tím i ke zvýšenému uvolnění toxinů. Proto dostatečně doplňujte tekutiny (nejlépe pramenitou vodu), aby se tyto toxické látky snáze vyplavily z těla.

Po masáži je dobré držet se v teple, aby nedošlo k prochlazení uvolněných svalů.

Rezervace

Our masseurs are external, so we always need to verify their availability. Please write to us at info@resort-eisgrub.cz or call our reception at +420 607 123 115. We will be happy to advise you and arrange a massage for you on a date and time that suits you.

Kontakty

Adresa

RESORT LEDNICE EISGRUB

Břeclavská 368
691 44 Lednice

Recepce

E: info@resortlednice.cz
T: +420 607 123 115

Provozní doba
8:00 - 20:00
Check-in
15:00
Check-out
10:00

Manažerka

Katarína Kotúčová
E: katarina.kotucova@resortlednice.cz
T: +420 770 148 245

Akce

Kateřina Baroňová
E: akce@pivovarlednice.cz
T: +420 608 710 750

Máte dotaz? Napište nám.

NEPOVINNÉ
Odesláním souhlasíte s našimi zásadami
ochrany osobních údajů