Ve spolupráci s lázněmi Perla jsme pro vás připravili lákavou nabídku wellness a lázeňských procedur.

Denní lázně Perla
LÁZEŇSKÝ RELAX

1x Kneippova bylinná koupel – 20 minut koupel, 10 minut zábal Příznivě ovlivňuje zejména pohybový aparát, uvolňuje svalové napětí, má protibolestivý účinek. Koupel obohacena o vůně a esence bylin blahodárně působí na psychiku člověka a navozuje pocit pohody a klidu. Teplota: 37°C.

1x Aroma masáž částečná – 15 minut Spojuje pozitivní působení klasické masáže s účinky éterických a vonných olejů. Dochází k prohřátí tkání, odplavení odpadních látek. Éterické vonné oleje svým hlubokým účinkem výtečně působí na nervovou soustavu masírovaného, blahodárně působí na aktivaci či stabilizaci psychiky. Dochází k uvolnění těla i mysli pacienta.

1x Bazén - 30 minut Rehabilitační bazén s vířivkou a protiproudem s teplotou 31°C

Celková cena: 650 Kč


PŘÍLIV ENERGIE

1x Jednorázový parafínový obklad – 20 min Na bolestivé místo se přikládají roušky namočené v parafínu o teplotě 56-60°C. Prohřívání tlumí bolest a uvolňuje svalové napětí. Způsobuje prokrvení kůže, zmenšuje bolesti kloubů, má příznivý relaxační účinek. Využívají se při bolestech páteře a končetinových kloubů. Nedoporučuje se u osteoporózy.

1x Hydromasážní vana s olejovou přísadou – 20 minut koupel, 10 minut zábal Slouží nejenom jako podpůrná léčba nemocí pohybového aparátu, ale také k relaxaci po fyzicky a psychicky namáhavé práci. Podstatou pozitivních účinků hydroterapie je tlak vody, její teplota a cílené proudění. Kromě toho uklidňuje a uvolňuje, přičemž se zpomaluje aktivita vnitřních orgánů.

1x Bazén – 30 minut Rehabilitační bazén s vířivkou a protiproudem s teplotou 31°C

Celková cena: 560 Kč

Žádáme naše hosty, aby si objednávali balíčky s časovým předstihem. Děkujeme.


LÉČIVÉ PERLIČKY

1x Perličková koupel s konopím (novinka) – 20 minut koupel, 10 minut zábal Obsahuje květy a listy odrůdy technického konopí. Má pozitivní účinky na onemocnění jako jsou revmatismus, bolesti kloubů a svalů, zároveň uvolní tělo i mysl. Konopí, kterému se přezdívá "Zelené zlato", má výrazné protizánětlivé, hojivé, antibakteriální a antivirální účinky. Technické konopí využívané k léčbě neobsahuje žádné psychotropní látky, nemusíte se tedy bát, že by koupel měla negativní účinky na vaše tělo i mysl.

1x Masáž horkými lávovými kameny částečná – 15 minut K masáži se používají speciální lávové kameny, které výborně akumulují teplo a uvolňují některé aniony kovů. Ty přispívající k regeneraci tkání. Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci a této vlastnosti se využívá k uvolnění blokací důležitých bodů a rozproudění energie v našem těle.

1x Bazén Rehabilitační bazén s vířivkou a protiproudem s teplotou 31°C

Celková cena: 740 Kč


LÁZEŇSKÁ SYMFONIE

1x Champagne koupel – 20 minut koupel. 10 minut zábal Výtažek z šampaňského, bezalkoholový extrakt vína z Champagne je úžasným koncentrátem toho nejpotřebnějšího pro pokožku a vlasy. Působí protizánětlivě na pokožku, eliminuje volné radikály, chrání ji proti rozpadu základních podpůrných jednotek pokožky (kolagenová vlákna), dodává životní energii a tonizuje pokožku. Teplota: 37°C.

1x Tělová maska champagne – 30 min Působí protizánětlivě na pokožku, eliminuje volné radikály, chrání ji proti rozpadu základních podpůrných jednotek pokožky (kolagenová vlákna), dodává životní energii a tonizuje pokožku.

1x Bazén Rehabilitační bazén s vířivkou a protiproudem s teplotou 31°C

Celková cena: 850 Kč

Žádáme naše hosty, aby si objednávali balíčky s časovým předstihem. Děkujeme.


ROMANTICKÝ BALÍČEK

1x masáž zlatem rozšířená (duo) 35 min Spojuje pozitivní působení klasické masáže s účinky zlata. Bohatá anti-ageing ošetřující formule je určena pro EXKLUZIVNÍ stimulační masáž celého těla. Dochází k prohřátí tkání, odplavení odpadních látek. Přípravky se zlatem poskytují pokožce důležité okysličení, detoxikují ji a regenerují. Zlato také stimuluje metabolismus, chrání buněčnou DNA, napomáhá zpevnění těla, aktivuje elektrony v buňkách pokožky, a tím dochází k jejich obnově a růstu.

1x pronájem vířivky se slanou vodou pro dva (60 min) Má vliv na dýchací cesty, pohybový aparát, nespavost a neurózy. Blahodárných účinků vodních lázní využívají lidé od pradávna. Vířivá koupel se těšila velké oblibě již ve starověkém Římě, kde plnila také společenskou funkci. K podvodní masáži pomocí trysek v Lázeňském domě Perla využívána voda slaná. Během této procedury dochází k prokrvení tkání, urychlení látkové výměny a tím také uvolňování škodlivých látek z těla.

Celková cena: 1 960 Kč


KOUZLO PERLY

1x rašelinová koupel – 20 minut + 10 zábal Speciálně upravovaná koupelová rašelina svými organicko-minerálními látkami působí na celý organismus. Navodí pocit znovuzrození, očištění a nabije energií. Pomáhá také při akné, artróze, ekzémech, mírných kožních zánětech, revmatismu a svalové křeči. Teplota: 37°C.

1x aroma masáž rozšířená – 35 min Spojuje pozitivní působení klasické masáže s účinky éterických a vonných olejů. Dochází k prohřátí tkání, odplavení odpadních látek. Éterické vonné oleje svým hlubokým účinkem výtečně působí na nervovou soustavu masírovaného, blahodárně působí na aktivaci či stabilizaci psychiky. Dochází k uvolnění těla i mysli pacienta.

1x vstup do bazénu na 1 hodinu Rehabilitační bazén s vířivkou a protiproudem s teplotou 31°C

1x oběd se džbánkem vody s citrónem Menu se skládá z polévky, hlavního chodu a salátového baru dle nabídky.

Celková cena: 1 160 Kč


ZADÁNO PRO ŽENY

1x masáž lávovými kameny rozšířená - 35 min K masáži se používají speciální lávové kameny, které výborně akumulují teplo a uvolňují některé aniony kovů. Ty přispívající k regeneraci tkání. Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci a tato vlastnost se využívá k uvolnění blokací důležitých bodů a rozproudění energie v našem těle. Pro zvýšení efektu se používají aromatické oleje, které umocňují pocit naprosté relaxace a uvolnění. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, postupně prohřívá celé tělo, detoxikuje organismus, uvolňuje a mysl zbavuje stresu, únavy a napětí.

1x koupel královny Kleopatry - 20 minut + 10 zábal Relaxační koupel s přísadou vzácných olejů, esencí a mořských solí hydratuje a vyživuje pokožku a přináší dokonalou duševní i fyzickou relaxaci. Díky nádherné exotické vůni myrhy, kadidla a drahých dřevin přináší každé ženě královský pocit. Teplota: 37°C.

1x vířivka na 1/2 hodiny Vířivka se slanou vodou

1x cappuccino a medovník

Celková cena: 1 170 Kč

DÁLE LZE SAMOSTATNĚ VYUŽÍT:

  • Bazén: 60 Kč/os/½ hodinu
  • Sauna: 70 Kč/os/1 hodinu
  • Vířivka: 200 Kč/os/1 hodinu

Kontakty

Adresa

RESORT LEDNICE EISGRUB

Břeclavská 368
691 44 Lednice

Recepce

E: info@resort-eisgrub.cz
T: +420 607 123 115

Provozní doba
7—23.00 hod
Check-in
15:00
Check-out
10:00

Manažerka

Kateřina Baroňová
E: katerina.baronova@resort-eisgrub.cz

Máte dotaz? Napište nám.

NEPOVINNÉ
Odesláním souhlasíte s našimi zásadami
ochrany osobních údajů