Wellness a pivní lázně

Informace k wellness

Kapacita je přizpůsobena skupině do 10 osob. Vstup do wellness je určen osobám starším 15 let, protože se jedná o bezplavkovou zónu, vstup v saunovém setu, který každý návštěvník obdrží před vstupem zdarma.

Otevírací doba wellness:

Pondělí - Neděle: 10:00 – 22:00

-> CENÍK A REZERVACE <-

Vybavení našeho wellness:

  • Parní sauna
  • Finská sauna s finským vědrem
  • Odpočívárna
  • Vířivý bazén (Whirlpool)

Uzavřená společnost

Unikátní prostory našeho wellness lze pronajmout pro uzavřenou společnost! Garantujeme vám tímto nezapomenutelné hodiny skutečné relaxace a bezkonkurenčního wellness zázemí.

Relaxujte u nás pravidelně a získejte vstupy zdarma!

Relaxujte v našem wellness pravidelně, sbírejte razítka a za 8 dvouhodinových vstupů, které nasbíráte, od nás dostanete 2 dvouhodinové vstupy ZDARMA. Ideální pro páry nebo skupiny přátel. Relaxujte pravidelně. Vaše tělo i peněženka to ocení.

Informujte se na naší recepci (607 123 115, info@resort-eisgrub.cz) a vyzvedněte si svoji kartičku.

Vířivka s výhledem na zámek

Moderní vířivka umístěná na střešní terase resortu s neopakovatelným výhledem na Státní zámek Lednice. Vířivka má výborný vliv na kardiovaskulární systémy a pomáhá dodávat úlevu Vašim kloubům a svalům. Relaxační pobyt ve vířivce zvyšuje tělesnou teplotu, uklidňuje a stabilizuje jednotlivé procesy lidského organismu.

-> REZERVOVAT ONLINE <-

IMG_6439_2

Finská sauna

Finská sauna je místo, kde se budete cítit naprosto svobodně a kde bez sebemenší námahy obnovíte síly a načerpáte spoustu nové energie. Finská sauna léčí neduhy, uzdravuje, uvolňuje napětí svalů, posiluje imunitu a detoxikuje organismus. Výhled na panorama zámku Lednice je již jen velkým bonusem!

IMG_2859_2

Parní sauna

Jedná se o teplou vlhkou (mlhovou) lázeň podobnou klasické sauně. V porovnání s klasickou saunou však není tak horká. Využívá příjemné účinky tepla, vlhké páry, vonných esencí a klidu.

-> REZERVOVAT ONLINE <-Pivní lázně

Najdete u nás také pivní lázně, které používali už naše babičky a dědečkové v lidovém léčitelství a které mají blahodárné účinky na náš organismus. Pivní lázně jsou v dnešní době jedna z nejoblíbenějších lázeňských procedur. Jedná se o speciální a naprosto originální lázeňskou terapii, která využívá kombinaci blahodárných léčivých účinků minerální vody s účinky piva. Milovníky piva také potěší pípa, ze které si během procedury můžete načepovat jedno z našich piv zcela zdarma.

IMG_2760_U_2

-> REZERVOVAT ONLINE <-Masáže

Zažijte maximální relax díky umění profesionálních masérů. Vyberte si z naší nabídky masáží a dopřejte si pořádné uvolnění a očistu mysli. Masáže obecně zlepšují krevní oběh a látkovou výměnu, dopřávají psychický odpočinek a rychle odstraňují únavu. Pomáhají udržovat tělo ve fyzické i duševní pohodě, odstraňují nespavost. Pro trvalý účinek a dlouhodobý dobrý pocit je vhodné navštěvovat masáže pravidelně. Profesionální externí maséři zajistí, abyste vždy odcházeli jako nový člověk, odpočatí a plní energie a duševní pohody.

masaze

-> VÍCE INFORMACÍ<-

Kontakty

Adresa

RESORT LEDNICE EISGRUB

Břeclavská 368
691 44 Lednice

Recepce

E: info@resortlednice.cz
T: +420 607 123 115

Provozní doba
8:00 - 20:00
Check-in
15:00
Check-out
10:00

Manažerka

Katarína Kotúčová
E: katarina.kotucova@resortlednice.cz
T: +420 770 148 245

Akce

Kateřina Baroňová
E: akce@pivovarlednice.cz
T: +420 608 710 750

Máte dotaz? Napište nám.

NEPOVINNÉ
Odesláním souhlasíte s našimi zásadami
ochrany osobních údajů