-> REZERVOVAT ONLINE <-

Wellness zóna

Vířivka s výhledem na zámek

Moderní vířivka umístěná na střešní terase resortu s neopakovatelným výhledem na Státní zámek Lednice. Vířivka má výborný vliv na kardiovaskulární systémy a pomáhá dodávat úlevu Vašim kloubům a svalům. Relaxační pobyt ve vířivce zvyšuje tělesnou teplotu, uklidňuje a stabilizuje jednotlivé procesy lidského organismu.

NOVINKA - noční privátní vířivka (22:00 - 23:00) - Zažijte neopakovatelnou romantiku při svíčkách s lahví vína nebo prosecca a malým občerstvením a nádherným výhledem na osvícený lednický zámek! Vice informací v rezervačním formuláři.

IMG_6439_2

Finská sauna

Finská sauna je místo, kde se budete cítit naprosto svobodně a kde bez sebemenší námahy obnovíte síly a načerpáte spoustu nové energie. Finská sauna léčí neduhy, uzdravuje, uvolňuje napětí svalů, posiluje imunitu a detoxikuje organismus. Výhled na panorama zámku Lednice je již jen velkým bonusem!

IMG_2859_2

Parní sauna

Jedná se o teplou vlhkou (mlhovou) lázeň podobnou klasické sauně. V porovnání s klasickou saunou však není tak horká. Využívá příjemné účinky tepla, vlhké páry, vonných esencí a klidu.

-> REZERVOVAT ONLINE <-Pivní lázně

Najdete u nás také pivní lázně, které používali už naše babičky a dědečkové v lidovém léčitelství a které mají blahodárné účinky na náš organismus. Pivní lázně jsou v dnešní době jedna z nejoblíbenějších lázeňských procedur. Jedná se o speciální a naprosto originální lázeňskou terapii, která využívá kombinaci blahodárných léčivých účinků minerální vody s účinky piva. Milovníky piva také potěší pípa, ze které si během procedury můžete načepovat jedno z našich piv zcela zdarma.

IMG_2760_U_2

-> REZERVOVAT ONLINE <-

Kontakty

Adresa

RESORT LEDNICE EISGRUB

Břeclavská 368
691 44 Lednice

Recepce

E: info@resort-eisgrub.cz
T: +420 607 123 115

Provozní doba
8:00 - 20:00
Check-in
15:00
Check-out
10:00

Manažerka

Kateřina Baroňová
E: katerina.baronova@resort-eisgrub.cz

Máte dotaz? Napište nám.

NEPOVINNÉ
Odesláním souhlasíte s našimi zásadami
ochrany osobních údajů