Světové dědictví UNESCO

Objevujte magickou krajinu Lednicko-valtického areálu, světově unikátního krajinného komplexu, s množstvím kulturních a přírodních památek, které můžete prozkoumat pěšky či na kole díky velkému množství pěších i cyklo-stezek. Lednicko-valtický areál je od prosince 1996 zapsán do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Více informací

Projeďte to na kole!

V našem resortu vám rádi zařídíme zapůjčení kol, elektrokol, dětských vozíků i koloběžek na cesty po bohaté síti cyklostezek kolem Lednicko-valtického areálu.

Kola je nutná objednávat a rezervovat předem na naší recepci: info@resort-eisgrub.cz nebo na tel. 607 123 115.

Objednaná kola budou připravena vždy mezi 9:00-10:00 přímo na resortu.

Ceník a podmínky

Navštivte prvotřídní vinařství

"Víno je pro nás každodenní radost i inspirace. Při práci navazujeme na zkušenosti a filozofii předchozích generací a současně se snažíme maximálně uplatnit nejmodernější poznatky ze světa enologie. Vinařství Domaine Eisgrub a jeho nová budova se nachází zhruba 350m od resortu a je zde možnost volné degustace, lehkého občerstvení i nákupu vín. Jedno se o jedno z mála 3 hvězdičkových vinařství v ČR.

Více informací

Historický vinný sklep

Rezervujete si místa ve vinném degustačním sklepě vinařství Domaine Eisgrub. Kouzelná atmosféra historického sklepa, prvotřídní vína a romantický genius loci - to vše pouze 300m do resortu.

Více informací

Romantická plavba po Dyji

Prožijte romantickou plavbu parkem lednického zámku, po ramenech řeky Dyje, provázené výkladem o historii a zajímavostech bývalého lichtenštejnského panství. Můžete si vychutnat plavbu na dvou trasách: od lednického zámku k Minaretu a odtud dále k Janovu Hradu (Janohradu). Obě trasy jsou obousměrné.

Více informací

Projížďka kočárem nebo zapůjčení poníka pro děti

Užijte si jízdu v kočáru po zámeckém parku, kolem zámeckých rybníků, tak jako kdysi jezdil kníže Lichtenštejn. Radost můžete udělat také svým ratolestem projížďkou na poníkovi.

Více informací

Písečný svět v Lednici

V Lednici můžete již poněkolikáté navštívit výstavu soch z mořského písku. Michal Olšiak v Lednici písečné sochy poprvé postavil před jedenácti lety a od té doby každoročně chystá unikátní přehlídku inspirovanou konkrétním tématem. Výstavu naleznete v místech poblíž hlavního parkoviště v Lednici.

Zdroj: https://www.kudyznudy.cz/akce/pisecny-svet

Více informací