Základní informace

Kapacita je přizpůsobena skupině do 10 osob. Vstup do wellness je určen osobám starším 15 let, jelikož se jedná o bezplavkovou zónu. V případě, že si přejete do wellness vzít i své mladší děti, rezervujte si prosím jeden z privátních vstupů, kde je wellness uzavřeno pouze pro vás.

Otevírací doba wellness:
Pondělí - Neděle: 10:00 – 22:00

Vířivka s výhledem na zámek

Moderní vířivka umístěná na střešní terase resortu s neopakovatelným výhledem na Státní zámek Lednice. Vířivka má výborný vliv na kardiovaskulární systémy a pomáhá dodávat úlevu Vašim kloubům a svalům. Relaxační pobyt ve vířivce zvyšuje tělesnou teplotu, uklidňuje a stabilizuje jednotlivé procesy lidského organismu.

Rezervovat online

Pivní lázně

Najdete u nás také pivní lázně, které používali už naše babičky a dědečkové v lidovém léčitelství a které mají blahodárné účinky na náš organismus. Pivní lázně jsou v dnešní době jedna z nejoblíbenějších lázeňských procedur. Jedná se o speciální a naprosto originální lázeňskou terapii, která využívá kombinaci blahodárných léčivých účinků minerální vody s účinky piva. Milovníky piva také potěší pípa, ze které si během procedury můžete načepovat jedno z našich piv zcela zdarma.

Rezervovat online

Finská a parní sauna

Sauna je místem, kde se budete cítit naprosto svobodně a kde bez sebemenší námahy obnovíte síly a načerpáte spoustu nové energie. Sauny, ať už finská nebo parní, léčí neduhy, uzdravují, uvolňují napětí svalů, posilují imunitu a detoxikují organismus.

Výhled na panorama zámku Lednice z naší finské sauny je už jen velkým bonusem!

Rezervovat online

Masáže

Zažijte maximální relax díky umění profesionálních masérů. Vyberte si z naší nabídky masáží a dopřejte si pořádné uvolnění a očistu mysli. Masáže obecně zlepšují krevní oběh a látkovou výměnu, dopřávají psychický odpočinek a rychle odstraňují únavu.

Pro aktuální nabídku masáží a dostupnost masérů nás kontaktujte na tel. 607123115 nebo na info@resortlednice.cz. Děkujeme!